SUKCESY UCZNIÓW i NAUCZYCIELI

Etap regionalny

Wyniki "Fraszki" Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznegi

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

Od sierpnia uczennica klasy 3 GA Natalia Zielińska przygotowywała się systematycznie do Kuratoryjnego Konkursu Historycznego pod opieką nauczyciel historii i WOS-u p. Marii Trzos. Z powodzeniem przebrnęła przez etap szkolny i rejonowy. 20 stycznia odbył się etap wojewódzki, a Natalia zdobyła wystarczającą liczbę punktów by uzyskać tytuł finalisty. Jest to ogromny sukces. Gratulujemy !!!

Klub Naszej Ziemi działający w szkole najlepszy w rankingu TOP3!!!!

Klub Naszej Ziemi działa w szkole od kilku lat. Należą do niego uczniowie klas młodszych. Klub działa pod patronatem Fundacji Nasza Ziemia. Celem naszego klubu jest propagowanie wiedzy o ekologii, przyrodzie i jej ochronie. Członkowie klubu uczestniczą co roku w wielu akcjach takich jak: "Sprzątanie Świata", "Nasi ulubieńcy", "Okruszek dla ptaka nieboraka". Przygotowują apele i uroczystości, podczas których uczą jak należy dbać o przyrodę i pokazują jej piękno. Biorą także udział w konkursach, warsztatach, wycieczkach i obserwacjach przyrodniczych oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi.
Swoje relacje umieszczamy na stronie: www.klubynaszejziemi.pl
Zapraszamy do jej oglądania!!!
 W rankingu TOP3 - jesteśmy na pierwszym miejscu!!!!!
Brawo! Brawo! Brawo! to świadczy o tym, że jesteśmy aktywni!!!

Top 3 Klubów Naszej Ziemi

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST

Uczennnica klasy 3 GA Klaudia Pasek zajęła 6 miejsce.

Uczeń klasy 6 Miłosz Figura zdobył wyróżnienie.

Opiekun: Kamila Rozwadowska

Gratulujemy sukcesów !!!

Eliminacje szkolne do XIV Diecezjalnego Konkursu Patriotycznego pod hasłem "Kocham Moją Ojczyznę"

Regionalny Konkurs Przyrodniczy "Mój las" rozstrzygnięty!!!!

Dyrektor ZSO w Natolinie, p. Beata Baryłka oraz dwóch uczniów gimnazjum: Dawid Noga (kl.IIIGa) i Maciej Deja (kl.IIGb) zostali zaproszeni na VIII Galę Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego, która odbędzie się 27 stycznia 2017r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Kolejny sukces naszego Szkolnego Koła  LOP!
17 listopada 2016 r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbyła się konferencja pt. "Ojczystą przyrodę - poznaję, chronię", na którą zaproszeni zostali: leśnicy, przyrodnicy, sympatycy przyrody i opiekunowie Szkolnych Kół LOP.
Konferencję rozpoczął dyrektor RDLP w Radomiu dr inż. Andrzej Matysiak i prezes Zarządu Okręgu LOP w Radomiu Pani Elżbieta Molenda.
Po krótkim powitaniu głos zabrał przyrodnik i fotograf Pan Marek Miłkowski, który przedstawił prezentację pt. "Najcenniejsze gatunki owadów występujące
w regionie radomskim". W dalszej części konferencji mogliśmy  podziwiać piękne zdjęcia z życia wilków i wysłuchać opowieści pt. "Opowieść ze styku wilka, przyrody i człowieka" przygotowanej przez pana Sławomira Wąsika - przyrodnika, fotografa, filmowca i autora wielu książek o przyrodzie oraz obejrzeć film pt. "Tamta Strona Lasu" .
Podczas konferencji odbyło się podsumowanie konkursu na "Najlepiej pracujące szkolne koło LOP" za rok szkolny 2015/2016.
Miło nam zakomunikować, że nasze szkolne koło już po raz trzeci zajęło w tym konkursie:

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Szczególne podziękowania składamy pani Joannie Ludwińskiej i pani Agnieszce Tkaczyk - Żylińskiej za pomoc w organizowaniu akcji na rzecz przyrody.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 24 października 2016 r. w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wręczone zostały odznaczenia państwowe, Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty nauczycielom, za ich wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Na uroczystość przybyli dostojni goście: Wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, poseł Wojciech Skurkiewicz, poseł Andrzej Kosztowniak, posłanka Anna Kwiecień, poseł Leszek Ruszczyk, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, Dyrektor Departamentu Współpracy z Samorządem Terytorialnym Sławomir Adamiec, Wiceprezydent Radomia Karol Semik oraz Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska.
Odznaczono i nagrodzono 83 osoby, w tym 2 osoby Brązowym Krzyżem Zasługi, 7 osób Złotym Medalem za Długoletnią Służbę, 1 osobę Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, 1 osobę Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, 49 osób Medalem Komisji Edukacji Narodowej, 6 osób otrzymało nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, a 17 nagrodę Mazowieckiego kuratora Oświaty.
Miło nam zakomunikować, że Pani Anna Suchowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej została nagrodzona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

VIII Biegowe Grand Prix Radomia „Biegiem po Borkach”
Radom – 2 X 2016

Maciej Deja(kl.IIGb)